Читати детальніше

Як підготуватися до монетизації пільг?

Як підготуватися до монетизації пільг?

З 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг, коли всі пільговики отримуватимуть її у грошовій безготівковій формі. Як підготуватися до монетизації, пояснюють у відділі персоніфікованого обліку отримувачів пільг Управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА. 

Так, отримувачі пільг на оплату житлово-комунальних послуг повинні до сільської (селищної) ради за місцем реєстрації терміново подати такі відомості про себе: номер мобільного телефону та у разі будь-яких змін інформацію про склад сім’ї, копії й оригінали паспорту та «ідентифікаційного номеру», а також копії та оригінали пільгових посвідчень. Якщо ви власник паспорта у формі ID-картки, необхідно обов’язково надати копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Як повідомляють у відділі персоніфікованого обліку отримувачів пільг, за заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у грошовій формі. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (0472)64-34-72.