Читати детальніше

Медведівська громада терміново шукає сімейного лікаря

Медведівська громада терміново шукає сімейного лікаря

- До 1 вересня ми плануємо відкрити нову амбулаторію сімейної медицини, будівництво якої на днях стартувало, - каже голова Медведівської громади Олексій Лавріненко. – Амбулаторію розраховано двох сімейних лікарів. Натепер у нас працює лише 1 лікар. Для лікаря, який приїде працювати у громаду, ми уже придбали квартиру. Ще одна квартира буде на базі амбулаторії. Але, якщо це буде родина лікарів, яка захоче жити у будинку – ми вирішимо і цю проблему. Зарплату обіцяємо від 10 тисяч гривень. При амбулаторії буде службове авто. Наразі триває процес його закупівлі.

Натепер в громаду об’єдналися 2700 жителів, але у перспективі амбулаторія обслуговуватиме понад 5000 людей, оскільки процес об’єднання триває. У будівництво нової амбулаторії громада вкладає 10 % загальної вартості будівельних робіт  – це до 800 тисяч гривень, решта кошти державного бюджету.

Приміщення, де сьогодні знаходиться амбулаторія (і де працює реєстратура, терапевтичний, педіатричний, стоматологічний, гінекологічний, фізіотерапевтичний кабінет, лабораторія для аналізів, денний стаціонар на 5 ліжок), у перспективі переобладнають під ЦНАП.

За словами Олексія Лавріненка, для лікаря (або родини лікарів), крім житла, є всі вигоди: зручне транспортне сполучення, розвинена інфраструктура, у селі діє опорна школа та дитсадок, поряд знаходиться туристична «мекка» - заповідник Холодний Яр.