Читати детальніше

Жителі Степанок забили на сполох через масові крадіжки

Жителі Степанок забили на сполох через масові крадіжки

Жителів Степанок масово обкрадають. Злочинці заходять не лише в будинки, де ніхто не проживає, а й не бояться виносити із жилих дворів курей, гусей, речі побуту, техніку, - розповіли постраждалі. 

Такі крадіжки відбуваються чи не щоночі, кажуть обурені люди,  а може й бути по кілька за ніч. У помешканнях, де ніхто не проживає, злодії витягують віконні рами та потім «орудують» на власний розсуд. Не гребують нічим – якщо немає чого поцупити суттєвого, тягнуть речі на металолом.  Загалом селяни нарахували вже 17 таких випадків. Кликали дільничного інспектора поліції, але після реформування служби, він працює один на дев’ять населених пунктів. Спершу приїздив, але письмових заяв не брав, а потім і на дзвінки не відповідав.

-                 У мене витягли п’ять курок. Довелося заново віддати на базарі по  65 грн за одну. Наче й збитки не великі, але я зранку й до ночі працюю, аби тримати підсобне господарство, з якого й живемо. Чому я повинен це дарувати неробам? А ніхто й шукати не збирається, - обурюється місцевий житель Микола Мусієнко. – Люди ж не проти допомогти поліції спіймати злочинців. У нашому селі було одне з потужних громадських формувань, люди згуртовані. Пропонували об’єднатися з поліцією для спільних чергувань, проте нас не чують.

Люди припускають, що у селі є «навідник», який розповідає злочинцям про усе, що діється у сусідських хатах. Самотужки згуртувалися для чергувань. Злодіїв обіцяють покарати жорстко.