Читати детальніше

ГОРОСКОП НА 22–28 ЛИПНЯ

ГОРОСКОП НА 22–28 ЛИПНЯ

ОВЕН

Не починайте активні дії, не визначившись із цілями, інакше час і сили витратите марно. Не занадто довіряйте фактам і цифрам. Якщо ваша інтуїція противиться прийняттю, здається, очевидного рішення, тут щось не так, і до неї слід прислухатися. Вихідні швидше за все виявляться тихими та спокійними, присвятіть час обмірковуванню майбутніх грандіозних планів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

 

ТЕЛЕЦЬ

Будуть удалими поїздки та контакти, це зміцнить ваш авторитет і підвищить самооцінку. Вам слід розраховувати тільки на себе та власне вміння серйозно і врівноважено домовлятися з опонентами. Якщо рідні захочуть допомогти, м’яко відмовтеся, тому що користі від цього не буде, а часу вони займуть багато. Вихідні можуть виявитися складними, через прикрі випадковості руйнуються плани. Втім події, що відбуваються, варто розглядати як знаки долі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

 

БЛИЗНЮКИ

Настала слушна мить для активної діяльності. Саме зараз ваші мрії мають шанси реалізуватися. Необхідно зібратися з силами й не дозволяти собі розслаблятися та засмучуватися. Обміркуйте все, не випускайте з виду дрібниць, перш ніж приймати остаточні рішення, і тоді у вас все обов’язково вийде. У вихідні ймовірні гарні новини, які можуть відкрити перед вами далекоглядні перспективи. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

 

РАК

Постарайтеся не перевантажувати себе справами та не перевтомлюватися. Бажано враховувати інтереси колег і проявляти ініціативу, ідучи на компроміс. Прислухайтеся до порад друзів і рідних, адже деякі моменти ви можете не врахувати, повністю поринаючи в ситуацію, що створилася, а їм з боку видні деякі ваші промахи. Вихідні проведіть на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

 

ЛЕВ

З’явиться багато можливостей, але збільшиться й кількість обов’язків, особливо це стосується роботи. Не варто вступати в дискусію з начальством, крім неприємностей, розмова нічого не принесе. Проявляйте рішучість і активність буквально у всьому, і тоді фортуна буде до вам досить прихильна. У вихідні краще відпочити й не починати нічого важливого, тому що ваші плани можуть збутися навпаки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

 

ДІВА

Саме час переглянути й, за можливості, конкретизувати свої плани. Цілком імовірне виконання заповітних бажань, аби тільки вони мали більш-менш реальні обриси. Результати вашої діяльності обіцяють бути зримі і вагомі. Не замикайтеся в собі, не втратьте можливість завести нові знайомства, вони обіцяють відкрити інші обрії. Ви будете повні сил і енергії та зможете встигнути багато  зробити. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

 

ТЕРЕЗИ

Ви – творець свого щастя, не упустіть цей золотий час. Зможете опинитися на гребені хвилі, якщо щиро цього захочете. Не хапайтеся за все, поставте собі конкретну мету та йдіть до неї. Імовірна зустріч з другом, якому знадобиться ваша допомога й підтримка. До вихідних вас може опанувати пристрасть до зміни місць, тому буде корисно трохи помандрувати. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

 

 

СКОРПІОН

Вирішальну роль відіграють ваші зв’язки та знайомства. На вас чекатимуть ділові стосунки, намагайтеся бути в курсі подій, що відбуваються, від того, наскільки ви будете інформовані, багато залежить. Вам з легкістю вдаватимуться будь-які справи. Але й про особисте життя не забувайте. Романтика й кохання додадуть нових фарб у ваше життя, так що не жалійте ні часу, ні сил, ні грошей для зустрічей і побачень. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

 

СТРІЛЕЦЬ

Бажано стримати свій запал і уважніше поставитися до ділових проектів. Зайвий поспіх загрожує привести до серйозних фінансових втрат. Можлива прихована протидія вашим планам. Акуратно ведіть справи, частіше радьтеся з фахівцями, оскільки великий ризик помилок. Ви можете знайти нову роботу або нових друзів. Несподіваний поворот подій вплине на вашу подальшу долю, не бійтеся змін. У вихідні не вимагайте від близьких людей занадто багато. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

 

КОЗЕРІГ

Бажання рубати з плеча краще стримувати. Зараз не час воювати, ліпше пристосовуватися до складних обставин. Можливі привабливі пропозиції з приводу нової роботи. Навколо вас можуть бушувати пристрасті, не дайте їм зайти занадто далеко. Вихідні краще провести за містом, влаштуйте пікнік з друзями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 

 

ВОДОЛІЙ

Саме час з’ясувати суть проблем, що накопчилися, і почати їх вирішувати. Вам варто помізкувати про перспективи кар’єрного зростання. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища та здивувати свіжими ідеями друзів і колег по роботі. Стосунки з близькими людьми можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихідних хмари розсіються, і ви прекрасно проведете час у сімейному колі. Сприятливий день – середа, несприятливий  – четвер.

 

РИБИ

Непогано б навести порядок і в паперах, і в голові, і в особистих стосунках. Бажано зберігати емоційну рівновагу і не дратуватися через дрібниці. Можлива далека подорож, яка дозволить вирішити нагальні справи. Імовірні приємні події в сімейному житті. У вихідні краще вибратися за місто. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.