Читати детальніше

ГОРОСКОП на 15–21 липня

ГОРОСКОП на 15–21 липня

ОВЕН

Порадують втішні ділові пропозиції. Проте краще не горіти на роботі й не забувати про особисте життя. Добре б контролювати не тільки свої дії, але й думки. Розраховувати доведеться, як завжди, тільки на себе. На щастя, на відсутність сил скаржитися не доводиться. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ваші сили, уміння й здібності будуть повністю затребувані. Вирішуйте справи поступово, не влаштовуйте беззмінні трудові вахти. Вас може потягнути на любовні подвиги, ці пориви краще стримувати. Домашні турботи тільки підвищать вам настрій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

 

БЛИЗНЮКИ

Можуть відновитися важливі загублені контакти та зв’язки. Випадкові зустрічі відкриють для вас нові перспективи. Цей період принесе енергію, здоров’я й успіх. Чекайте на приємні сюрпризи. Вас оточать любов’ю і турботою. Діти порадують. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

 

 

РАК

Здоров’я, кар’єра й світське життя порадують. Тягар непотрібних зобов’язань спаде з ваших плечей. Чітко визначте, чого хочете досягти найближчим часом, і наполегливо йдіть до мети. У вихідні розраховуйте на активний відпочинок і пригоди. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

 

ЛЕВ

На роботі, схоже, виникнуть проблеми, які нікому вирішити, крім вас. Однак старання будуть оцінені гідно. Варто покластися на свою інтуїцію, але пам’ятати, що, уступаючи й погоджуючись, ви більше придбаєте, ніж втратите. У вихідні постарайтеся скинути напруження й відпочити. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

 

ДІВА

Будь-яка справа буде вдаватися й практично будь-яка мрія має шанс здійснитися, якщо, звичайно, для цього не доведеться зачепити інтереси інших. Велика ймовірність появи близьких за духом друзів. У вихідні направте свою енергію на вирішення домашніх справ. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

 

 

ТЕРЕЗИ

Робота для вас – пріоритет. Від результату вашої праці може залежати настрій, кар’єра й дохід. Деякі плани доведеться змінити, життя буде коригувати їх по-своєму. Постарайтеся давати поради колегам і друзям ненав’язливо. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

 

 

СКОРПІОН

Будуть шанси досягнути успіху, ви серед перших довідаєтеся важливі новини. Багато справ і проектів завершаться вдало й прибутково. Не бійтеся розлучатися з непотрібними речами й старими принципами. Гострословити не рекомендується, краще говорити серйозно й відверто. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

 

СТРІЛЕЦЬ

Найважливіше – зосередитися й нічого не забути. Вам може знадобитися здатність швидко переміщатися й міняти плани. Постарайтеся не лінуватися й не відкладати справи, що накопичилися. Гарний період для обговорення нових ідей з начальством. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

 

КОЗЕРІГ

Висока ймовірність конфліктів і суперечок на порожньому місці, причому як на роботі, так і вдома. Краще придушити свій гнів і дратівливість. Почнуть реалізовуватися ваші заповітні бажання. Не забудьте відвідати родичів, їм необхідна ваша увага. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

 

 

ВОДОЛІЙ

Багато перешкод або обмежень на вашому шляху просто зникнуть. Дійте, рухайтеся вперед. Удача буде супроводжувати, багато справ благополучно вирішаться. У вихідні від вас залежатиме сімейне благополуччя, не уникайте відповідальності. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

 

РИБИ

Небажано в пориві поганого настрою сваритися з близькими. Ваші енергія й напір дуже вплинуть на всіх, з ким вам доведеться спілкуватися. Ближче до вихідних займіться благоустроєм вдома або на дачі. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.