Читати детальніше

В ОТГ на Маньківщині працює найбільша в Україні кролеферма

В ОТГ на Маньківщині працює найбільша в Україні кролеферма

На території Іваньківської ОТГ, що в Маньківському районі, є кілька потужних підприємств та багато фермерських господарств, які прозоро сплачуючи податки наповнюють місцевий бюджет, а разом з тим допомагають громаді в реалізації соціально значущих проектів. Серед основних бюджетонаповнюючих – ТОВ «Дзендзелівське», ТОВ «Відродження», ТОВ «Перлина Тікича», ТОВ «Кролікофф», фермерські господарства.

ТОВ «Кролікофф» займається реалізацією дієтичного м’яса кролика. Очолює його Олег Миколайович Чалик. До речі, це єдине підприємство не лише в Україні, а й у Європі, де на одній площі утримується 75-90 тисяч поголів’я кролів.

– В Європі прийнято до 20 тисяч поголів’я тримати на одній площі. У нас в кращі часи доходило до ста тисяч. Нині трохи більше 80 тисяч. У планах – нарощувати виробництво, – розповів Олег Чалик.

Підприємство в Іваньках функціонує вже 10 років. Залежно від сезону тут працюють від 80 до 100 осіб. Це в основному жителі села Іваньки, а ще з Маньківки. Їх підвозять службовим автобусом.

Продукцію реалізують на території України. Лише тушки кролів вагою 2,5-3,5 кг. За тиждень на власний м’ясокомбінат у Дзендзелівку відвозять на забій від 5 до 7 тисяч кролів.

– Маємо власний комбікормовий завод, де виготовляємо для тварин корми. Обладнання на підприємстві іспанського виробника. Автоматизована подача кормів, води та хімводоочистка, автоматична система видалення відходів виробництва. Налагоджена система кондиціювання повітря, повітря зволожене, рух його до 4 метрів за секунду, тобто запахів у приміщенні різких немає, – розповів він під час екскурсії підприємством.

Підприємство знаходиться на територіях колишнього колгоспу. Тут є вісім приміщень, де утримують самок, окремо самців, а також лабораторія для аналізів. Тут віддають перевагу французькому гібриду кроликів каліфорнійської та новозеландської породи, оскільки їхні самки плодовиті, а молодняк швидко набирає вагу. Одна самочка дає приплоду 14-16 кроленят. Після селекції за технологічною картою їх у гнізді залишать 8-9.

– Самок запліднюють штучно. Приміром, у цьому приміщенні знаходиться 580 самочок, які окролилися. На днях ми робитимемо першу селекцію, під час якої відбиратимемо найсильніших кроликів. Вони залишатимуться із самками до 30 днів. А потім самок забираємо, а молодняк догодовуємо до 77 дня і на забій, – поділилася етапами виробництва бригадир цеху пані Валентина. – Графік парування щільний. Уже на чотирнадцятий день самки будуть спаровані знову. До них додаємо 15% молодняку, щоб поновлювати стадо.

Позаторік на підприємстві хвороба знищила майже половину поголів’я. Власними силами працівники лабораторії виготовили аутовакцину і врятували іншу частину.

Не далеко від цього підприємства розміщується ТОВ «Дзендзелівське», яке займається рослинництвом і тваринництвом. Відоме тим, що своє молоко реалізує на Тернопільський переробний молокозавод, який виготовляє молочну продукцію під ТМ «Молокія».

– На молочно-товарній фермі утримуємо понад 1700 голів дійного стада породи голштин. Для них забезпечена однотипна годівля впродовж року. Частково корми вирощуємо на власних полях, частково придбаваємо, – розповіла під час екскурсії підприємством Катерина Северин, заступник виконавчого директора з питань по тваринництву. – На фермі працюють до 40 осіб. В основному це жителі Маньківського району, але до нас приїздять ы з інших областей. Іногородніх ми забезпечуємо житлом.

Підприємство – активний учасник соціальних проектів, що реалізують у громаді. Приміром, вони допомогли облаштувати дитячий садок в Іваньках, забезпечують молоком школи й ДНЗ в громаді, ремонтували місцеві дороги, надали допомогу для ремонту підлоги в спортзалі Іваньківської школи, а також за проханням людей реалізують свою продукцію в магазинах Іваньок та Маньківки. А головне, що створюють робочі місця.  

– Доїння відбувається автоматизовано. Використовуємо установки типу «Паралель» та «Ялинка». Оператор зціджує лише перші цівки, а далі підключає апарат. Відбувається процес доїння. Молоко по трубах автоматизовано надходить в танкер, де охолоджується до оптимальної для збереження своїх поживних цінностей температури +4, який тримає цю температуру, як термос. Молоко, яке ми виробляємо, екстракласу, – розповідає Катерина Миколаївна.

На підприємстві зауважують, що мають проблеми з кадрами. Приміром, їм складно знайти тракториста, зважаючи на нинішню тенденцію, коли всі бажають здобути освіту економіста, юриста, а не робітничих спеціальностей. Тому підприємство досить часто організовує екскурсії для учнівської молоді.

– Аби викорінити радянський  стереотип, що ферма – це бруд по коліна, ми організовуємо екскурсії для дітей. Розповідаємо, як прогресивно та технологічно налагоджене виробництво. Власне, на мою думку, тут можна не лише заробляти, а й душевно збагачуватися, – переконана вона.

50% кормів для корів вирощують на власних полях. Решту докуповують. Підприємство має намір розширюватися та будувати ще одну ферму, створивши нові робочі місця.