Читати детальніше

Батьки+діти+гарний настрій = «Family bike marathon» у Руськополянській ОТГ

Батьки+діти+гарний настрій = «Family bike marathon» у Руськополянській ОТГ

2 червня Руськополянська ОТГ великою родиною вийшла на 12-кілометрову велопрогулянку від Руської Поляни до Геронимівки. Все, що потрібно було для того, аби подолати дистанцію, - це батьки, діти, гарний настрій і велосипед.

Перший у громаді веломарафон приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Участь в ньому взяли майже сто учасників. Найменшим велосипедистам було по шість років, найстаршим – майже 70. Взяти участь у велопробігу реєструвалися цілими родинами. Серед них і Дар’я Черняк.

-                 Дякуємо організаторам! Все на найвищому рівні! Сподіваємося, що веломарафон стане традиційним. Завжди будемо раді взяти участь, - поділилася враженнями Дар’я.

Ініціатором та організатором велопробігу стала місцева влада. Там кажуть, що подібний захід провели для того, аби ще більше згуртувати громаду. Обрали для цього суто сімейні цінності – спільне дозвілля, активний здоровий відпочинок та розваги.

Зареєструвавшись в організаторів у центрі Руської Поляни колона велосипедистів у супроводі швидкої та поліції вирушила вулицями Шевченка, Чигирина та Лісною до центру Геронимівки. Там у парковій зоні Молодіжного скверу на них вже чекав з концертною програмою дівочий гурт Геронимівського будинку культури «Сузір’я». Перепочивши, колона рушила назад до центру Руської Поляни.

-                 Примітно було й те, що наймолодші учасники велопробігу – наші діти – пройшли цю дистанцію нарівні з дорослими, а деякі поверталися першими. Це вражало і тішило водночас, - розповідає одна з організаторів та учасників дійства Ірина Швед.

Серед гостей, які взяли участь у велопробігу з жителями Руськополянської ОТГ, був і голова Черкаської РДА Анатолій Яріш.  На всіх учасників недільної прогулянки по завершення марафону чекав прохолодний сюрприз – морозиво від місцевих підприємців, концертна програма від учасників художньої самодіяльності Руськополянського будинку культури, сувенір-брелок, а також розіграш чотирьох безкоштовних квитків у цирк, який з розважальною програмою якраз приїхав у Руську Поляну.

У Руськополянській ОТГ кажуть, що мали вдалий старт, тому веломарафон стане для жителів громади родинною традицією.